You are here: Opvisninger

Opvisninger

Minimize

Opvisninger 
Oversigt over opvisninger


Foreløbig opvisningsoversigt - datoerne vil løbende blive opdateret - senest opdateret den 28/12-2014:


Dato Sted Opvisning Hold Tidspunkt
19/03-2016 Guldborg Gæstehold ved lokalopvisning Guldborg IF Elitehold  
13/03-2016 Farum DGI Nordsjælland Talenthold  
13/03-2016 Vejen DGI Sydøstjylland Elitehold  
12/03-2016 Frederikssund DGI Nordsjælland Talenthold  
12/03-2016 Århus DGI Sydøstjylland Elitehold  
12/03-2016 Randers DGI Sydøstjylland Elitehold  
11/03-2016 Frederiksberg DGI Storkøbenhavn Elitehold  
11/03-2016 Sorø DGI Midt- og Vestsjælland Elitehold  
06/03-2016 Roskilde DGI Midt- og Vestsjælland Elitehold og Talenthold  
06/03-2016 Stege DGI Storstrømmen Elitehold  
05/03-2016 Faxe DGI Storstrømmen Elitehold  
05/03-2016 Næstved DGI Storstrømmen Elitehold  
04/03-2016 Kalundborg DGI Midt- og Vestsjælland Elitehold  
28/02-2016 Vordingborg DGI Storstrømmen Elitehold  
27/02-2016 Maribo DGI Storstrømmen Elitehold  
07/02-2016 Vallensbæk Vestegnens Gymnastikdag Elitehold og Talenthold  
06/02-2016 Ollerup OD Dag Elitehold og Talenthold  
9-19/07-2015 Helsinki Gymnaestrada Elitehold  
22/03-2015 Karlslunde Karlslunde IF lokalopvisning Elitehold og Talenthold  
01/02-2015 Vallensbæk Vestegnens Gymnastikdag Elitehold og Talenthold  
06/04-2014 Solrød Solkystopvisningen Elitehold og Talenthold 16.07-16.42
23/03-2014 Karlslunde Karlslunde IF lokalopvisning Elitehold og Talenthold  
09/03-2014 Farum DGI Nordsjælland Elitehold og Talenthold 15.51-16.26
02/02-2014 Vallensbæk Vestegnens Gymnastikdag Elitehold og Talenthold 17.26
01/02-2014 Ollerup OD Dag Elitehold og Talenthold  
12/06-2013 Tivoli Grevinderne i Tivoli Elitehold og Talenthold 16.30
25/05-2013 Karlslunde Station   Talenthold 11.30
01/06-2013 Karlslunde Salto Cup Elitehold og Talenthold  
18/05-2013 City 2 Centeropvisning Elitehold 12.00 og 14.00
20/04-2013 Højby (Odense) HCA GYM-Event Elitehold 12.00-12.25
14/04-2013 Solrød Solkystopvisning Elitehold og Talenthold 16.42-17.17
06/04-2013 Bellinge Bellinge Gymnasternes lokalopvisning Elitehold 15.00-15.20
17/03-2013 Karlslunde Karlslunde IF lokalopvisning Elitehold og Talenthold  
10/03-2013 Farum Arena DGI Nordsjælland Elitehold 15.18-15.38
03/03-2013 Roskilde DGI Roskilde Elitehold og Talenthold 11.15-11.51
03/03-2013 Hillerød DGI Nordsjælland Elitehold og Talenthold 17.28-17.58
02/03-2013 Faxe DGI Storstrømmen Elitehold og Talenthold 16.28-16.58
23/02-2013 Vallekilde-Hørve Junior Event Talenthold  
03/02-2013 Vallensbæk Vestegnens Gymnastikdag Elitehold og Talenthold 16.12-16.48
02/02-2013 Ollerup OD Dag Elitehold og Talenthold 15.00-15.25
16/06-2012 Karlslunde Hallerne Salto Cup Elitehold og Talenthold 12.00
05/05-2011 Greve Midtby Center Centeropvisning Elitehold 11.00 og 13.00
22/04-2012 Solrød Solkystopvisning Elitehold og Talenthold 16.43-17.19
24/03-2012 Hvalsø Lokalopvisning Elitehold 16.55-17.15
18/03-2012 Karlslunde Karlslunde IF Lokalopvisning Elitehold og Talenthold  
11/03-2012 Faxe DGI Storstrømmen Elitehold og Talenthold 16.01-16.36
11/03-2012 Stege DGI Storstrømmen Elitehold og Talenthold 10.38-11.13
10/03-2012 Næstved DGI Storstrømmen Elitehold og Talenthold 17.03-17.38
04/03-2012 Roskilde DGI Roskilde - Forårsgymnastikdagene Elitehold og Talenthold 13.53-14.32
05/02-2012 Vallensbæk Vestegnens Gymnastikdag Elitehold og Talenthold 16.52-17.28
04/02-2012 Ollerup OD Dag Elitehold og Talenthold 11.25-11.50
10.-16/07-2011 Lausanne, Schweiz Gymnastrada Elitehold  
30/06-2011 Karlslunde Hallerne Afrejseopvisning før Gymnastrada Elitehold og Talenthold 19.00-20.00
12/06-2011 Ballerup Håndboldlandskamp - herrer: Danmark-Schweiz Elitehold  
21/05-2011 Greve Midtby Center Centeropvisning Elitehold  
17/04-2011 Solrød Solkyst opvisning Elitehold og Talenthold 16.13-16.45
13/03-2011 Karlslunde Karslunde IF Lokalopvisning Elitehold og Talenthold  
11/03-2011 Bjerringbro Gymnastik Kavalkade DGI Midtjylland Elitehold 19.40-20.10
06/03-2011 Roskilde Forårsgymnastikdagene Elitehold og Talenthold  
05/03-2011 Næstved DGI Storstrømmen Elitehold og Talenthold 12.20-12.50
04/03-2011 Roskilde Forpremiere - Forårsgymnastikdagene Elitehold 19.25-19.50
05/02-2011 Ollerup OD Dag Elitehold og Talenthold 20.35-21.00
30/01-2011 Vallensbæk Vestegnens Gymnastikdag Elitehold og Talenthold 15.55-16.31
27/11-2010 Ballerup AG Håndbold - mod FC Midtjylland Elitehold  
23/10-2010 City 2 Centeropvisning Elitehold 13.00
22/10-2010 DR Byen Talent 2010 - finale / fællesnummer Elitehold  
18/09-2010 Tivoli DGF opvisninger Elitehold 15.00
17/09-2010 DR Byen Talent 2010 - liveshow 2 Elitehold  
13/08-2010 DR Byen Talent 2010 - audition 1 Elitehold  
22/05-2010 Rådhuspladsen Børnenes Dag Elitehold  
18/03-2010 Solrød Solkystopvisning (SGF Regionsopvisning) Elitehold og Talenthold  
21/03-2010 Karlslunde Karslunde IF Lokalopvisning Elitehold og Talenthold  
07/03-2010 Roskilde Roskildedagene Elitehold og Talenthold  
27/02-2010 Viborg Vinterstævne 2010 - Viborg Idrætshøjskole Elitehold og Talenthold  
06/02-2010 Ollerup OD Dag Elitehold og Talenthold  
31/01-2010 Vallensbæk Vestegnens Gymnastikdag Elitehold og Talenthold  
19/04-2009 Solrød Solkystopvisning (SGF Regionsopvisning) Elitehold og Talenthold  
22/03-2009 Karlslunde Karlslunde IF Lokalopvisning Elitehold og Talenthold  
14/03-2009 Bellinge Spring Cup Elitehold  
08/03-2009 Roskilde

Roskildedagene (Hal C)

Elitehold og Talenthold 15.27-16.03
07/02-2009 Ollerup OD Dag Elitehold og Talenthold 14.00
06/02-2009 Karlslunde Greve Kommunes Års Gala Elitehold 17.00-20.00
01/02-2009 Vallensbæk Vestegnens Gymnastikdag Elitehold og Talenthold 14.56-15.32
01/10-2008 Karlslunde Karlslunde IF 125 år reception Elitehold  
22/08-2008 Mosede Fort Sunde dage i Greve Elitehold 15.00-21.00
16/08-2008 Hårlev Sommerfest Talenthold 14.45-15.00
16/03-2008 Karlslunde Karlslunde IF Lokalopvisning Elitehold og Talenthold

16.10-16.45

01/03-2008 Roskilde Roskildedagene Elitehold og Talenthold

14.28-15.04

03/02-2008 Vallensbæk Vestegnens Gymnastikdag Elitehold og Talenthold

13.50-14.26

13/01-2008 Karlslunde Åbning ny hal Elitehold

15.15-15.40

25/08-2007 Hårlev Sommerfest Elitehold

14.45-15.15


Thursday, February 25, 2021
Register  Login